Casper Mağduru Olmak

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhabalar. 1 sene falan önce Casper Masaüstü Bilgisayar almışlardı, annem ve babam. 5000TL'lik. İçindeki işlemci i5-4590 (Bu fiyata nasıl işlemcili bir PC toplanırdı var ya.) Ekran Kartı AMD Radeon R5 220 (GTX 1070 PC bile toplanırdı. ) Ne yapabilirim ben yav? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 1 sene falan önce Casper Masaüstü Bilgisayar almışlardı, annem ve babam. 5000TL'lik. İçindeki işlemci i5-4590 (Bu fiyata nasıl işlemcili bir PC toplanırdı var ya.) Ekran Kartı AMD Radeon R5 220 (GTX 1070 PC bile toplanırdı. ) Ne yapabilirim ben yav? Şimdiden teşekkür ederim.

1 bardak soğuk su içebilirsin.

1 yıl önce bu foruma danışsaydınız benim topladığım sistemi 5000 TL'ye rahatça toplardınız. Geçmiş olsun, bir dahaki sefere aynı hatayı yapmayın.

1 yıl önce bu foruma danışsaydınız benim topladığım sistemi 5000 TL'ye rahatça toplardınız. Geçmiş olsun, bir dahaki sefere aynı hatayı yapmayın.
Ben annem babam ile gitseydim kıyameti koparır , almazdım. Kendileri gidip aldılar.

Geçmiş olsun 5000 TL soğuk su iç artık. Casper ve Hp yanından bile geçmem. Yazık olmuş.
:( Maalesef. Ben olsaydım orada.

Götürelim ''dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi''. :D

Bende benzerini yaşadım 2k ya i7 li pc almılardı içindeki ekran kartı GT520mx di o gün defalarca bensiz gitmeyin dedim bunlar gitmiş okuldan geldim eve samsung marka dandik bişi almışlar 4 sene boyunca söyledim.

Biraz para biriktirip RX 470 4 GB ekleyebilirsin eğer PSU'n müsaade ediyorsa. Yapacak birşey yok. Markalı masaüstü bilgisayar alınmaz, markası MSI olsa dahi. Ederinden her zaman fazla para ödüyorsun.

Biraz para biriktirip RX 470 4 GB ekleyebilirsin eğer PSU'n müsaade ediyorsa. Yapacak birşey yok. Markalı masaüstü bilgisayar alınmaz, markası MSI olsa dahi. Ederinden her zaman fazla para ödüyorsun.
Yeni bilgisayar alacağım zaten bunu babam kullanacak. Mahkemeden gelen paranın bir kısmı ile alacağız. O zaman zaten konu açacağım. 5000-6000TL civardında toplayacağız.

Bende benzerini yaşadım 2k ya i7 li pc almılardı içindeki ekran kartı GT520mx di o gün defalarca bensiz gitmeyin dedim bunlar gitmiş okuldan geldim eve samsung marka dandik bişi almışlar 4 sene boyunca söyledim.
:( Maalesef. Şu mesala SAMSUNG yazısı için .....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı