Casper masaüstü kaliteli mi?

Kado

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1900 TL'ye bir mağazada casper nirvana oyun için pc gördüm GHz'si 3.2 nin üstünde RAM 4 GB oyun için casper nirvana iyi mi lol'de filan kaç fps alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1900 TL'ye bir mağazada casper nirvana oyun için pc gördüm GHz'si 3.2 nin üstünde RAM 4 GB oyun için casper nirvana iyi mi lol'de filan kaç fps alırım?
Kado, öncelikle Sosyal 'i biraz gezmeni tavsiye ederim. Casper markasını ve hazır bilgisayar almanı tavsiye eden bir kişi bile bulamazsın. Hazır bilgisayara verdiğin parayla çok güzel sistemler toplanabilir. Fakat zamanla araştırarak öğrenirsin çünkü vaktinde ben de sormuştum böyle sorular. Uzun lafın kısası Casper 'dan ve hazır bilgisayardan uzak dur!

Sebebinide açıklayayım uyduruk anakartlı bilgisayara 8 gb 1333 mhz ram takıp işlemcisini i7 ekran kartını ise en uyduruk 4 gblı modellerden koyup satıyorlar.

Casper sakın alma. Kendi sistemini topla. Hem zevk alırsın hem toplarken araştırırsan bilgisayar ile ilgili daha çok bilgi edinirsin.

Sana 1900 liraya o Casper'ın yanına yaklaşamayacağı oyunları açacak taş gibi pc listesi veririz. İnternetten alamam dersen Vatan Bilgisayardan liste veririz. Hiç bulaşma Caspera hatta asla masaüstünde marka PC alma.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı