Casper N1H.7400-8TH5T Sistem Alınır Mı?

Kesinlikle yanına bile yanaşma 'Casper' yazısını gördün mü oradan uzaklaş,
Bu sistemi alman daha mantıklı olacaktır.
Eğer depolama alanı yetersiz dersen,
250 TL civarına da 1 TB HDD bulabilirsin.

Babam da bilgisayar teknisyeni olarak Casper önermiyor. Şimdiye kadar önermedi. Hatta Casper diye bir marka yok diyordu, geçtiğimiz senelerde.

Eğer depolama alanı yetersiz dersen,
250 TL civarına da 1 TB HDD bulabilirsin.
Casper sadece kasa değil mi de? Fazla bilmiyorum. İçindekiler önemli değil mi yani?

Casper sadece kasa değil, içerisinde kendisine ait güç kaynağı, (O güç kaynağı bir gün evde yangın çıkartabilecek kadar adidir.) ekran kartı kendi isimine özel. O da soğutma bakımından çok geride, İşlemci desen 2 nesil geride, hatta neredeyse 3 nesil olacak. (1 Nesil = 1 Yıl.) Benim önerdiğim kasayı almanız daha iyi olacaktır.

Casper sadece kasa değil, içerisinde kendisine ait güç kaynağı, (O güç kaynağı bir gün evde yangın çıkartabilecek kadar adidir.) ekran kartı kendi isimine özel. O da soğutma bakımından çok geride, İşlemci desen 2 nesil geride, hatta neredeyse 3 nesil olacak. (1 Nesil = 1 Yıl.) Benim önerdiğim kasayı almanız daha iyi olacaktır.
Eskiden koyardı i7 işlemci sonra yanına da en kötü ekran kartını koyardı. Oyuncu bilgisayarı diye satardı.

Eskiden koyardı i7 işlemci sonra yanına da en kötü ekran kartını koyardı. Oyuncu bilgisayarı diye satardı.
Şimdi de pek kalır yanı yok RTX serisi çıktı haliyle GTX 1050 Tİ artık en alt seviyelerde alınacak kart (Oyuncular için). :)

Dosya Ekleri

• 3300TL.png
    3300TL.png
    56,9 KB · Görüntüleme: 36
Ekran kartını ayrı almalısınız.
RX 570 kartında Wattman hatası popüler olmaya başladı. Gigabyte markası kullananlarda hiç sorun ile karşılaşmadığım için bu ürünü önerdim. Yoksa daha ucuza Sapphire modelleri de var.
Evet Gigabyte'da Hiç sorun çıkmıyor, Kaliteli sizin sisteminizde tercih edilebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı