Casper NB 15.6 GT 840M Fiyatı

Tabii ki. Bir ailenin her zaman iyi durumu olacak diye bir şey yok. Biz bir gün dışarıya gideriz iskender yeriz. Öbür gün kahvaltılık. Sistemi yeni sistem aldığımda hepinizi etiketleyeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.

Tabii ki. Bir ailenin her zaman iyi durumu olacak diye bir şey yok. Biz bir gün dışarıya gideriz iskender yeriz. Öbür gün kahvaltılık. Sistemi yeni sistem aldığımda hepinizi etiketleyeceğim. Yardımlarınız için teşekkürler.
Allah bizimkinden 3-4 kat daha iyisini versin (nasip etsin). Özellikle bize yardım edenlerin gerçekten güzel sistemi olsun istiyorum , bunun içinde siz de varsınız. @JonhMacTavish

Elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Eğer yardımım dokunuyorsa, en çok ben mutlu oluyorum. Eğer insanlar fikirlerime değer veriyor ve beni sayıyorsa, benim için en güzel hediye odur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı