Casper NB 15.6 laptop fanı çalışmıyor

Eski fan ile akım değerleri aynı mı? Yüksek ihtamelle taktığın fan daha yüksek istiyordur ama pek emin değilim. Belli bir süre sonra kapanıyor mu 5-10 saniye içinde.

Eski fan ile akım değerleri aynı mı? Yüksek ihtamelle taktığın fan daha yüksek istiyordur ama pek emin değilim. Belli bir süre sonra kapanıyor mu 5-10 saniye içinde.
Yok hocam bilgisayar açılıyor kapanmıyorda. Ama fan dönmüyor. Bide böyle garip bir ses geliyor. Bide son zamanlarda fan problemi çok fazlaydı. Aşırı ses çıkartıyordu. En sonunda bilgisayar çat diye kapandı tekrar açtım. Fan değişikliği yaptım sonra başladı bu problem.

Yok hocam bilgisayar açılıyor kapanmıyorda. Ama fan dönmüyor. Bir de böyle garip bir ses geliyor. Bir de son zamanlarda fan problemi çok fazlaydı. Aşırı ses çıkartıyordu. En sonunda bilgisayar çat diye kapandı tekrar açtım. Fan değişikliği yaptım sonra başladı bu problem.

Garip, bende de aynı laptoptan var fanınıda değiştirdim ancak hiç böyle bir sorun olamamıştı, yardım edemediğim için üzgünüm hocam.

Geri
Yukarı