Casper Nirvana NB 15.6 laptop Wi-Fi sorunu

aslanemre

Hectopat
Merhabalar, Casper Nirvana NB 15.6 dizüstü bilgisayara sahibim, Wi-Fi kopma sorunu yaşıyorum. Wi-Fi ağına bağlandığımda 5-10 saniye sonra bağlantı kopuyor ve sağ altta ki internet simgesine kırmızı çarpı işareti geliyor. Sürücü güncelleme uygulamasından sürücümüde güncelledim fakat değişen bir şey yok. Kablolu bağlandığım zaman sıkıntı olmuyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
FN+F2 tuşuna aynı anda bas çek yaparak dener misin?

Ya bilgisayarı uzun süredir açmıyordum ben 2 hafta oldu olmadı açalı. İlk açtığımda hiç Wi-Fi kısmı açılmıyordu FN+F2 tuşuna basmama rağmen o tuş bir işe yaramıyordu. Sonra ben bir şeyler falan denedim kendi kendinemi geçti artık bilmiyorum ama sonralarında FN+F2 tuşuna bastığımda aktif edebiliyordum Wi-Fi'yi şu an tekrar o tuş bir işe yaramıyor çıldırtacak bu bilgisayar beni.

Bende de Casper excalinur G770 var aynı problemi yaşıyordum fakat 1-2 saat bağlantı ardından kopma yaşıyordum modemi aç kapa yapınca geliyor 1-2 saate gine gidiyordu. Türk usulü YouTube'den birkaç video izleyip consoldan hallettim. Bir bak istersen videora falan.https://m.youtube.com/watch?v=8devJOI7B-s
Bundan bakmıştım

Geri
Yukarı