Çözüldü Casper Nirvana 15.6 NB yükseltme önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim Casper Nirvana 15.6 NB model laptopum var fakat CS:GO'da en düşükte bile 35 FPS alıyor. Bunu artırmak için nasıl bir güçlendirme yapmalıyım? Ayrıca laptopun özellikleri: 4 GB RAM, HD Graphics 4000, i5 3230M 2.6 GHz.

Çözüm
RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz. Nano termal macun ve fan temizliğide yapılmalı.
Bu sistemle çokta şaşırılmamali bence.

Zaten amacım Full ayarlarda 300 FPS ile oynamak değil 50 60 FPS ile oynamak bütçem olsa zaten bunu yazmazdım biraz empati yaparak yazmanızı tavsiye ederim.
RAM ve SSD yükseltmesi yapabilirsiniz. Nano termal macun ve fan temizliğide yapılmalı.

RAM'i neye göre seçmeliyim ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir RAM var mı çok teşekkürler.

RAM'i neye göre seçmeliyim ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir RAM var mı çok teşekkürler.

Zaten amacım Full ayarlarda 300 FPS ile oynamak değil 50 60 FPS ile oynamak bütçem olsa zaten bunu yazmazdım biraz empati yaparak yazmanızı tavsiye ederim.

Doğru diyorsun özür dilerim cidden :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı