Casper Nirvana A15he sürücü kurulumu

nepafter37

Centipat
Arkadaşlar aradım taradım hiçbir yerde bulamadım. Oldukça eski bir laptop.

Sanırım bu bilgisayarın diğer bir adı da şuymuş: Cnc. 2370-4K35b-g

Driverlarını bulmama yardım edebilecek biri olursa sevinirim.

Ayrıca bu bilgisayara Windows 10 yüklemeyi düşünüyorum. Desteklemediğini varsayabilirim bilgisayarın 2012 ürünü olduğunu varsayarak fakat bilgisayarın optimal bir şekilde performans göstermesini beklemiyorum zaten. İyi kötü işlesin yeter. Olur mu sizce? Olmazsa Windows 8 düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows'un içinde birçok Driver otomatik geliyor olmayanları kendisi internetten tamamlıyor.

Windows'un içinde birçok Driver otomatik geliyor olmayanları kendisi internetten tamamlıyor.
Windows update kendisi doğru yükleyemeyebiliyor (ki çoğu zaman durum bu). En doğrusu üretici tarafından sağlanan driverları yüklemektir fakat Casper sanırım eski bilgisayarlar için yardımcı olamıyor.

Bayağı bakındım, sanırım yapacak bir şey yok. Dediğin gibi artık windows update'e sığınacağız.

Windows 10 itelicem bilgisayara alırsa alır almazsa Windows 8 deneyeceğim. Hayırlısı artık.
ya arkadaşalr format atmadan önce bi biosa girdim oradan beri pc aşırı ısınıyor deli gibii. biosa girerken mi bir şey yaptım bilmiyorum. f2 f8 10 f12 spamladım girdim biosa.

formatı attım da aşırı ısınma sorunu başladı şimdi anlamadım vallahi...

Son düzenleme:
Eski model bir ürün bende de 2011 model Casper laptop var. 4+4 GB RAM kullanıyordum sorunsuz bir şekilde sonra anlamsız bir şekilde tek modül 4 GB'a düşmek zorunda kaldım. O yüzden bu tarz şeyler normal geliyor bana.

Geri
Yukarı