Casper Nirvana Bilgisayarım çok ısınıyor

ASOSYALZEBANİ

Kilopat
Yer
kırklareli
Daha fazla  
DVD'den sabit diske recep baltaş abi yardım et. Şimdi benim şu nalet olası pc casper nirvana nb var. Çok ısınıyor. Termal macunu yenılesem bi faydası olur mu ? Bi de altına soğutucu koysam ? Yükteyken 60 70 80'e çıkıyo. Boşta iken 50 60 derece sıcaklık. İşlemci ile grafik kartını yakmaktan korkuyorum.
PC ÖZELLİKERİ
  • işlemci i5 -2450m
  • ekran kartı hd 6610m
  • ram 8gb (2x4)

Son düzenleyen: Moderatör:
Macunu tazelemek kesinlikle işe yarar. Birde yanında soğutucu kullanılırsa tadından yenmez. :) Tavsiyem macunu yenilerken termal pad e zarar vermemeye dikkat et. Ya da onları da yenile.

Benım pc sanırım :).Benımkıde aynı senınkı gibi ısınıyordu.Sorun yazılımsal olabilr diye format attım.Bir sure idare etti.Gene ısınmalar basladı.Garantiye gonderdim cok ısınıyor diye.İşlemci ve fan bakımlarını yaptılar.2 aydır kullanıyorum cok memnunum.Sanki ilk gun aldıgım hali en fazla 65 derece goruyom o da oyunlarda.Sana tavsiyem garantin varsa garantiye yolla

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı