Casper Nirvana C350 Silver hangi oyunları kaldırır?

Ooo emin misin buna göre senin bilgisayar 2 GB RAM kullanıyor bu işte bir gariplik var :)

Ekran kartı konusunda bir bilgim yok, bilgisayarın özellikleri zaten 4 GB RAM 2 GB ekran kartı, onun da 1.958MB'ı paylaşılıyor neden olduğu hakkında en ufak bir bilgim yok.

Başka oynadığın oyunları benimle paylaşır mısın gardaşım.

Şu ana kadar sadece bunları oynadım, Steam indiriminden Left 4 Dead ve bully aldım akşam indireceğim, bence bir sıkıntı olmadan rahatça oynarım ikisi de sistem istemeyen oyunlar, deneyince yazarım.

League of legends i denersen aşırı aşırı mutlu olurum dene lütfen
Şu ana kadar sadece bunları oynadım, Steam indiriminden Left 4 Dead ve bully aldım akşam indireceğim, bence bir sıkıntı olmadan rahatça oynarım ikisi de sistem istemeyen oyunlar, deneyince yazarım.
League of legends i denersen aşırı aşırı mutlu olurum dene lütfen

League of Legends'i denersen aşırı aşırı mutlu olurum dene lütfen.

League of Legends'i denersen aşırı aşırı mutlu olurum dene lütfen.

Leauge of Legends oynamayı hiç bilmiyorum :D. O tarz oyunlar pek ilgimi çekmiyor ama bu linkte aynı sistemin LoL ve 29 farkı oyun performansını görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link gelmedi tekrar atar mısınız
Leauge of Legends oynamayı hiç bilmiyorum :D. O tarz oyunlar pek ilgimi çekmiyor ama bu linkte aynı sistemin LoL ve 29 farkı oyun performansını görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı