Casper Nirvana C500 Series Laptop Sıfırlama Sorunu

ThisisPerfect

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Casper Nirvana C500 Series Laptop'a sahibim. Düne kadar sorunsuz kullanıyordum fakat dün wi-fi sorunuyla karşılaştım ağ bağlantısı gözükmüyordu ve bilgisayar donuyordu ne yaptıysam düzeltemedim. Bugün Recovery Mod'a girerek sıfırlamak istedim. İlk başta dosyalarımı koru seçeneği ile sıfırlamak istedim fakat %3'te takılı kaldı kapattım bilgisayarı ve her şeyi kaldır seçeneği ilke sıfırlamak istedim, bu sefer ise "Kişisel bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu" hatasını aldım. Şimdi USB aracılığıyla temiz kurulum yapacağım Windows 10 Single Language fakat kafama takılan bir soru var. Laptopta Ürün Anahtarı BIOS'a gömülü olduğu için format attığım zaman orijinalliği gidecek mi ya da otomatik alır mı keyi? Birde kendim format atınca garanti dışı kalır mı? Teşekkür ederim. Son olarak windows.old klasörünü silmiştim acaba bu yüzden olabilir mi sıfırlamama olayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı