Casper Nirvana C650 BIOS güncelleme

Alper Yil

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Sorunum şu ki; elimde BIOS Update dosyaları var ama Casper bana info dosyası yollamadı. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
Dosyalar şu şekilde: Windows_Bios_Update_Ver_227.zip
Şimdiden teşekkür ederim.
Ürün seri numarası C650.8550-8T40P-S-F.
Hazırda sahip olduğum BIOS sürümü ve tarihi: CP215, 05/12/2017
Kurulacak olan işletim sistemi: Windows 10 Home Single Language 64X tabanlı işletim sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
ZIP içinde BIOS dosyası var USB belleğe atıp BIOS'u güncelleyin.
Diğer dosyaların bir önemi yok mu? Neden yolluyorlar ki o halde?
Merhabalar öncelikle. Sorunum şu ki; elimde BIOS Update dosyaları var ama Casper bana info dosyası yollamadı. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır acaba?
Dosyalar şu şekilde: Windows_Bios_Update_Ver_227.zip
Şimdiden teşekkür ederim.
Ürün seri numarası C650.8550-8T40P-S-F.
Hazırda sahip olduğum BIOS sürümü ve tarihi: CP215, 05/12/2017
Kurulacak olan işletim sistemi: Windows 10 Home Single Language 64X tabanlı işletim sistemi.
Info dosyası için casper'a mail atmıştım bana şu şekilde dönüş yaptılar:
Değerli Müşterimiz,

Kuruluma vakıfsanız eğer kendiniz yapmanız gerekmektedir. Değilseniz, Cihazınızın detaylı kontrol edilmesi gerekmektedir. Size en yakın teknik servise Casper Servis Noktaları | Casper.com.tr link üzerinde ulaşabilir veya cihaz garantisi süresi içerisinde herhangi bir hasar, kırıklık olmaması durumunda Yurtiçi kargo ile karşı ödemeli olarak Casper Bilgisayar Sistemleri A.Ş ye gönderebilirsiniz. Ürünle ilgili arıza ve taleplerinizi belirterek, fatura fotokopisi eklemeniz önemle rica olur.

Bir info dosyası vermek bu kadar zor olmamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı