Casper Nirvana C700 Performans Artırma Önerileri

Sizce ne yapmalı?

• Oy verenlerin toplamı
    6

blaqer31

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. 4 ay önce Casper Nirvana C700 laptop aldım. Oyunlarda uzun süre kalınca ısınma oluyor ve kasmalar başlıyor. Şu an aşırı bir ısınma yok fakat istediğim performansı alamıyorum. Bilgisayarı ilk açtığımdaki performans iyi, fakat ilerleyen zamanlarda kötüye gidiyor. Ben devamlı iyi performans almak istiyorum. Bilgisayarım:
Gereken her şeye hazırım. Yeter ki performansı iyi olsun. Bütçem 300 TL'ye kadar yolu var. Önerilerinizi bekliyorum, kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopun altında yeterli hava deliği varsa laptop soğutucusu baya işe yarar. Ekran kartını değiştirmen çok zor. Termal macun değiştirme ve fan temizleme yapılabilir.

Termal macunu yenile, içerisinde ki soğutma bloğunu temizle, bir de güncel sürücüleri kullanıp kullanmadığını kontrol et faydalı olacaktır.
Ek olarak soğutucu almak işine yarayabilir.

termal macunu markasıs farkedermi. Diyorumki içindeki sogutucuyu değiştirsem veya ekmi taktırsam nasıl olabilir böyle ddevam edemem

Markası fark eder ama o konuda yarımcı olamıyacağım.

Şu videoya bak bi istersen :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı