Casper Nirvana C710'a 2. SSD takma

LazyLion

Hectopat
Daha fazla  
Casper Nirvana C710; i5 7200U model işlemci ve 8GB RAM'e sahip bir laptopum var. Aldığımda gelen 1 TB'lık harddiski vardı, onu çıkarıp yerine SATA SSD taktım.

Sorum şu: Bu SATA SSD'den başka bir SSD yuvası var mıdır (M.2 vs.)? İnternette her arattığımda i7 modelini görüyorum ve 1 SATA ile 1 M.2 desteklediğini yazıyor. Benim bilgisayar ile herhangi bir değişik yanı var mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper Nirvana C710; i5 7200u model işlemci ve 8 GB RAM'e sahip bir laptopum var. Aldığımda gelen 1 TB'lık hard diski vardı, onu çıkarıp yerine SATA SSD taktım.

Sorum şu: Bu SATA SSD'den başka bir SSD yuvası var mıdır ( M.2 vs.)? İnternette her arattığımda i7 modelini görüyorum ve 1 SATA ile 1 M.2 desteklediğini yazıyor. Benim bilgisayar ile herhangi bir değişik yanı var mı bilmiyorum.

Yok sadaece bir tane var. https://www.hepsiburada.com/platoon-sata-9-5-mm-ssd-harddisk-kutusu-kizak-p-hbv000001yxnt Link'deki ürünü alıp 1 TB HDD takabilirsin. Yandaki DVD yuvasını çıkartıp.

Casper Nirvana C710; i5 7200U model işlemci ve 8GB RAM'e sahip bir laptopum var. Aldığımda gelen 1 TB'lık harddiski vardı, onu çıkarıp yerine SATA SSD taktım.

Sorum şu: Bu SATA SSD'den başka bir SSD yuvası var mıdır (M.2 vs.)? İnternette her arattığımda i7 modelini görüyorum ve 1 SATA ile 1 M.2 desteklediğini yazıyor. Benim bilgisayar ile herhangi bir değişik yanı var mı bilmiyorum.
Var kardeşim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

M2 SATA SSD nvme değil. Açıklaması burada da var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı