Çözüldü Casper Nirvana Celeron Laptop macOS Sierra Uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hboncl2

Hectopat
Elimde bir adet Casper Nirvana notebook var.
  • Intel Celeron
  • 2 GB RAM
  • 500 GB HDD
Bu bilgisayara macOS kurup denemek istiyorum. Windows 8.1 çalıştırmakta şu an ve UEFI. Bu bilgisayara dual boot yapma isteğim sadece macOS çalışmazsa UEFI olduğu için Windows kuramama korkusu. Eğer çalışacak ise yalnız macOS de kurabilirim. Sierra en son sürüm olduğu için onu istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bir adet Casper Nirvana notebook var.
  • Intel Celeron
  • 2 GB RAM
  • 500 GB HDD
Bu bilgisayara macOS kurup denemek istiyorum. Windows 8.1 çalıştırmakta şu an ve UEFI. Bu bilgisayara dual boot yapma isteğim sadece macOS çalışmazsa UEFI olduğu için Windows kuramama korkusu. Eğer çalışacak ise yalnız macOS de kurabilirim. Sierra en son sürüm olduğu için onu istiyorum. Tavsiyelerinizi alabilir miyim? Ne yapmalıyım?
Hocam hiçbir şey imkansız değildir, elinizdeki PC ye MacOS yüklenebilir ve çalıştırabilirsin. Bu durumda sadece Wifi ve Bluetooh çalışmayacakatir. Yalnız senin sistemi incelediğime göre Bluetooth donanımı yok. Yani Sierra yüklenir. Tavsiyem RAN'i 4 GB'a çıkar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı