Casper Nirvana CHY GT 740M Ekran Kartını Görmeme

Rimec

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Casper Nirvana CHY laptopumda GT 740m ekran kartı var ve hiçbir şekilde ne aygıt sürücüsünde görüyor ne bir şeyde. Format attım düzelmedi sürücüyü yüklüyorum bu donanım bulunamadı diyor. Sanki hiç yokmuş gibi gördüğünüz gibi aygıt yöneticisinde de görmüyor. Driver Booster indirdim görmüyor, sanki ekran kartı yok. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
Anlayan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.
upload_2017-5-20_0-45-53.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt Yöneticisi altında gözükmeyen bir ekran kartına sürücü yüklenemez...

Bu durum genelde ekran kartının arızalandığını gösterir. Kart arızalanınca gözükmez orada. Casper'da sık karşılaşılan bir durum. Garantiye gönderin.

Aygıt Yöneticisi altında gözükmeyen bir ekran kartına sürücü yüklenemez...

Bu durum genelde ekran kartının arızalandığını gösterir. Kart arızalanınca gözükmez orada. Casper'da sık karşılaşılan bir durum. Garantiye gönderin.
Recep abi bende format attıksan sonra gözükmemeye başladı onun yerine microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor.

Recep abi bende format attıksan sonra gözükmemeye başladı onun yerine Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı yazıyor.

Ben şu an hala aynı laptopu kullanıyorum ve gözükmüyor garantisi falan vs olmadığı içinde kime yaptıracağımı bilmiyorum Intel grafik ekran kartını kullanıyorum mecburen :D

Yeni konular

Geri
Yukarı