Çözüldü Casper Nirvana cku 1000 4K05V-S driver bulma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mirolii

Decapat
Daha fazla  
Casper Nirvana cku 1000 4K05V-S driver bulmakta zorluk çekiyorum. Model numarasını kendi sitesinde arattım fakat destek kalkmış galiba, nereden bulabilirim bu driverları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İntel HD Graphics sürücünü bu video ile güncelleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı sürücüsünü sana zaten verdim.

Chipset sürücüsünü buldum ama İntel bayağı eski bir sürücü var. O yüzden bence yüklemeye gerek yok. Windows kendisi yüklüyor.

Realtek ağ sürücün ise 2017 yılında çıkmış epey eski bir sürücü. Yüklemeye gerek yok gibi.
Laptop üreticisi Casper sürücü desteği yok. O yüzden parçaların üreticisinin sitelerinden indirmen gerekiyor.

Laptop özellikleri nedir? Detayları verirseniz iyi olur.

Ekran kartı, chipset, ağ sürücüsünü güncelleyebiliriz.

En güncel ekran kartı sürücüsü.
NVIDIA DRIVERS GeForce Game Ready Driver WHQL

Şimdi AIDA 64 raporunu paylaşın. Sistem özelliklerin hepsini yazacak. Ben oradan bakarak internetten sürücüleri bulmaya çalışacağım.

İntel HD Graphics sürücünü bu video ile güncelleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı sürücüsünü sana zaten verdim.

Chipset sürücüsünü buldum ama İntel bayağı eski bir sürücü var. O yüzden bence yüklemeye gerek yok. Windows kendisi yüklüyor.

Realtek ağ sürücün ise 2017 yılında çıkmış epey eski bir sürücü. Yüklemeye gerek yok gibi.

Çözüm
Realtek ses sürücüsü burada mevcut.

Geri
Yukarı