Casper Nirvana Cle 2014 kamera sürücüsü

Üstte belirttiğim sürücüyü kurun.
Kyocera twain denetim masasından izin verin diye bi şey dedi. Yapmaya çalıştım. Bi şekilde kurmaya çalıştım hata verdi.
Exe dosyasını çalıştırmayın. Önce sıkıştırılmış dosyayı çıkartın "oem29" isimli dosyaya sağ tıklayıp Yükle butonuna basın.
Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor dedi. Ki sahiden uğraştım olsun diye.

Son düzenleme:
Realtek'in Webcam sürücüsünü kurmayı dener misiniz?

Aygıt yöneticisinde Webcam sürücüsü gözükmeyen çoğu laptopta bu yöntem işe yaradı.

@simgebas
Bundan mı bahsediyorsunuz
@Alikaplan801'in attığını denediniz mi? CMD'ye bu komutu girip ürünün seri numarasını buraya yazın. wmic bios get serialnumber
cmdye hangi komutu gireceğim

Bundan mı bahsediyorsunuz

cmdye hangi komutu gireceğim
Üzgünüö
Yazdım oraya girmeniz gereken komutu.

Bunu deneyeceksiniz.
Üzgünüm, uyarı yedim. Ondan şimdi yazmama izin verdiler kurallar gereği. Dediğin kodu cmdye girdim seri numarsı çıksın diye. Ancak to be filled by o.e.m hatası verdi. Bende bilgisiyarı çevirip arkasına baktım. Foto atıyorum size. Ayrıca internetten araştırdım ama emin olamadım. Hdd ve ssd seri numaralarini da buldum sanırım işimize yarar mi bilmiyorum ama
20201215_213931.jpg

Yazdım oraya girmeniz gereken komutu.

Bunu deneyeceksiniz.
Üzgünüm, uyarı yedim. Ondan şimdi yazmama izin verdiler kurallar gereği. Dediğin kodu cmdye girdim seri numarsı çıksın diye. Ancak to be filled by o.e.m hatası verdi. Bende bilgisiyarı çevirip arkasına baktım. Foto atıyorum size. Ayrıca internetten araştırdım ama emin olamadım. Hdd ve ssd seri numaralarini da buldum sanırım işimize yarar mi bilmiyorum ama
20201215_213931.jpg
hdd ssd kodları işe yarar mı emin değilim işte

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    16,4 KB · Görüntüleme: 23
  • Ekran Alıntısı3.JPG
    Ekran Alıntısı3.JPG
    19,2 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı