Casper Nirvana CN.TKI-480A Pegatron H36FD Bios Güncelleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, iyi akşamlar,
windows 8.1 de kurdum sorun devam ediyor. Servisteki elemana da derdimi anlattım. Servisteki elemana göre anakart arızası olabilirmiş ve güncel bios da yokmuş.
Bataryayı çıkardım ve AKIM KORUMALI anahtarlı 3'lü uzatmalı priz aldım. Windows kapandıktan sonra siyah ekran gelince anahtardan kapatıyorum böylece susmayan cpu fan da duruyor.

Dediğiniz anakarta ait güncel bios dosyası var sizin gittiğiniz teknik servis düzgün bir servis değilmiş.bu şikayetinizi belirtip en güncel bios dosyasını istiyorum diyerek şu siteye yazın. Şikayetvar - Tüketici Şikayetleri, Şikayetim var ... 24 saat içinde size döneceklerdir.

yalnız bios güncelleme için bu tarz bir yöntem riskler taşıyor maile bu dosyayı yüklerlerken bir bayt bile aktarımında sorun olsa yükleme başarısız olur. bu nedenle Bayii Arama bu siteden başka bir yetkili servis bulup telefonla arayın sorununuzu anlatın hangisi çözerim derse ona götürün.

Bayii Arama bu site aracılığı il buduğum teknik servise ben h36st anakartımın biosunu güncellettim 20 tl bir ücretle 201 versiyonum vardı 401 e güncelledi. eskiden 201 ken çift kran katı vardı şuan sadece yüksek performanslı ati kulanımda

Abi bu ne yaa, bende de bu bilgisayardan var. Bilgisayara mac os kurmak istedim o da olmadi, sorun sorun uzerine. Atacağım bir gun balkondan asagi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2012 yılının bios'u olsa yeterli be o bile mi yok ?

Aynı laptop kardeşimde var. Ben aradım Casperı bana bios'u mail yoluyla gönderdiler. Bios adı H36FDCA.203 şuan mevcut ama nasıl kuracağımı bulamadım. Yardımlarını bekliyorum. NOT: Güncel bios mevcut şuanda.

Upload ettim arkadaşlar, dosya linki burada H36 modelleri içindir. Ben yükledim çalıştı oldu, bios sürümü 203 şuanda.

http://turbobit.net//download/redirect/AC1F1E6236FC2BEE5A359563EA0B5BAAp/2cm6a2y8ccra/H36FDCA.203

Aynı laptop kardeşimde var. Ben aradım Casperı bana bios'u mail yoluyla gönderdiler. Bios adı H36FDCA.203 şuan mevcut ama nasıl kuracağımı bulamadım. Yardımlarını bekliyorum. NOT: Güncel bios mevcut şuanda.
Kurdum çalıştı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı