Casper Nirvana CNB.B800 Bios 303 sürüm sorunu

Emre19871987

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba değerli arkadaşlar ;

Burada verilen bilgiler için gerçekten teşekkür ederim. Benzer konu var ama sorunumu çözmediler... Soruna gelirsek eğer ;

1. Arkadaşlar öncelikle 2 gün önce bu sitede diğer konuda yayınlanmış olan 303 sürümle update ettim öncelikle onu sürümü koyan arkadaşa teşekkür ederim.

2. Ertesi gün gittim 4+4 DDR3 samsung RAM'ler aldım.

3. Windows 7 64 bit kurdum. Ve tüm sistemi bütün hardiski temizleyerek yaptım tüm güncel driverları da yükledim.

Sorun şu : Bilgisayar ortalama 5 açıştan 4'ünde windows başlatılıyor dediği yerde donuyor. Eğer donmadan açılırsa masaüstü falan geliyor önce ardında ses geliyor orda bir yerde geç açılmayı hissediyorsun. Ama tamamen açıldıktan sonra 1080p videolarda bile sıkıntı olmuyor harika çalışıyor. Bu başlarken ki sorun ve takılma acaba BIOS mu ? Çünkü başka bir sıkıntı yok. Orda inat gibi kalıyor. Sanki yeni BIOS sürümü bilgisayar kaynaklarını gerektiği gibi kullanamıyor.

İsteğim arkadaşar : Lütfen bu bahsettiğim CNB.B800 ya da Pegatron A15 model anakartın 202 version BIOS'u elinde olan varsa bana göndermesini rica ediyorum. Ya da bu sorunu nasıl çözerim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı