Çözüldü Casper Nirvana cny. 3632-8T35V Attempting system restart hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BidonSuyu

Kilopat
Daha fazla  
Gerekli ayarları yaptım ve macOS’u yükledim teşekkür ederim. Fakat Boot ederken “Attempting System restart” hatası aldım. Biraz araştırdım fakat çözümü bulamadım. Technopat'taki imaj dosyasını indiremediğim için farklı bir kaynaktan indirdim. Google Drive sınırlaması kalktığında indirip o imajla tekrar deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mojave 10.14.5 sürümünü kurmaya çalıştım. Config olarak İntel HD4000'ü denedim.

Sistem özellikleri:
  • BIOS: 500CA (type: UEFI)
  • Processor: Intel(R) Core(TM) i7-3632QM CPU @ 2.20GHz (8 CPUs), ~2.2GHz
  • Card name: Intel(R) HD Graphics 4000
  • Card name: NVIDIA GeForce GT 635M
Ek olarak kurulumu SSD'ye diski bölmeden yaptığım için Windows'un üzerine yapmış bulundum. Hatayı aldıktan sonra kurulumu yarıda kesmek zorunda kaldım. BIOS SSD'yi görmemeye başladı. Bu yüzden tekrar kurulum yapamıyorum.
Daha sonra BIOS'da macOS X boot seçeneğinin oluştuğunu gördüm. EasyUEFI ile kaldırdım.

Güncel sürüm ile dener misin?
Kuruluma başlamadan önce laptop için olan config dosyasını seçtiğinize emin olun.
Aynı hata olursa HD 4000 için uygun SMBIOS ekleyip tekrar dene.

Güncel sürüm ile dener misin?
Kuruluma başlamadan önce laptop için olan config dosyasını seçtiğinize emin olun.
Aynı hata olursa HD 4000 için uygun SMBIOS ekleyip tekrar dene.

Tekrar deneyeceğim. Dediğim gibi SSD ile ilgili problemler yaşadığım için kurulum yapamıyorum.

Güncel sürümü denedim. Bu sefer de böyle bir hatayla karşılaştım.
Kullandığım config dosyası Laptop1
Config dosyasını MacBook Air 5,2 olarak düzenleyip tekrar denedim. Hata yine aynı.

D6171A88-3A5A-4DD0-A18A-0A2B281F7759.jpeg

13,1 veya 13,2 ile dene SMBIOS olarak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı