Casper Nirvana D3H6500 alınır mı?

zübeyir.bykkrbz

Hectopat
İnternette gezerken bu sistemi gördüm hoşuma gitti sizce almalı mıyım yoksa bu fiyata başka bir şey mi almalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi forumlar.

n11'de Casper Nirvana D3H.6500-ATG5T-W i5-6500 12GB DDR4 GTX750TI 1TB seçtim! Alışverişin uğurlu aAdresi'nde fiyatlar harika!
Casper Nirvana D3h.6500-atg5t-w I5-6500 12gb Ddr4 Gtx750ti 1tb - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostum. 3 yıldır casper notebook kullanıyorum. Modelı chy ve 2 yıldan biri anakart arızalı. Yazı yazdıgımda bilgisiyarda her şey devre dışı kalıyor ve sürekli mavi ekran veriyor. Servise tam 8 kere verdim garantisi oldugu halde paramı aldılar. Çok güvencesiz garantisi. Garantisi olmasına rağmen para alınıyor. Casper pişmanlıktır onermıyorum kısacası. Gene de kendin bilirsin. Son cıkardıkları excalibur pcsinı beğendım. Sadece sonunda güzel bir şey yapmıslar. Onlarda toplama pclere göre cok kazık geliyor. Tek türk malı casper olunca bu kadar yani iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat harika değil. Bu fiyata RX 470'li bilgisayar toplanır. Kim bilir içinde hangi dandik bileşenler var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı