Casper Nirvana Ekran kartı Değişimi

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Casper Nirvana bir laptopum var, ekran kartımı nasıl değiştirebileceğimi bilmiyorum. Şu anki sistemim Intel Core 2 Duo CPU P7450 2.13 GHz, 4 Gb Ram, NVIDIA GeForce G 105M, Windows 7 Ultimate . Bu ekran kartıyla Crysis 2'yi en düşük çözünürlükte oynayabiliyorum, çoğu oyunda kasma sorunu yaşıyorum ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. Asus ROG XG Station diye bi alet de duydum sence bu sorunumu çözer mi ? Bütçem yaklaşık 400 lira ve bu bütçeyle ne yapabilirim ?

Maalesef ekran kartın anakarta gömülü ve değişmez. Ekran kartının soldan ikinci rakamı “0”. Yani bu en düşük seviye performans anlamına geliyor. Casper genelde bu tip en düşük ve en ucuz ekran kartlarını kullanıyor. Umarım bir daha tuzaklarına düşmezsin. Asus ROG XG Station, 2008’de duyurulan ama asla piyasaya çıkmayan bir ürün… Bu tür ürünler hiçbir zaman gerçek olmayacak. Boşuna bekleme…

Hocam bende Casper Nirvana cn serisi i7 3632qm işlemcili 16 Gb RAM'li Nvidia Geforce gt630m ekran kartlı bir PC laptop aldım ben değiştirebilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı