Casper Nirvana ekran kartı gözükmüyor

Rıdvan Müjdeci

Hectopat
Merhaba. Birkaç gün önce Casper Nirvana CN laptop aldım. Ekran kartı gözükmüyor ne yapmalıyım?
Şu anda Windows 8 işletim sistemini kullanıyorum. Windows 8.1'e güncellemeli miyim?

Gerekli driverları nasıl yükleyebilirim?

Yardım ederseniz çok sevinirim. Aldığım laptop bu.
Adı: Casper Nirvana cn hzi3230K i5 3230M 2 5GHz 4 GB 500GB 2 GB GT630M 15 6 Windows 8 notebook
Fiyatı: 1,332.22 TL
Site: Hizlial - 10/24/2013

Almadan önce bilgisayarın özelliklerine baktığımda 2 GB (1GB ayrılmış) GT630m ekran kartı vardı . Bilgisayar 3 gün önce geldi. Ekran kartı gözükmüyor sistemde. Bunun için indirmem gereken bir program varmıdır ? Resmi siteden indirmeye çalıştığımda ''Sisteminizde herhangi bir NVIDIA ürünü bulamadık. Lütfen tekrar deneyin veya manuel arama yapın.'' yazısı karşıma çıkıyor. Ne yapmalıyım ?

Yazım kurallarına uyalım, yazım fontunuda ya standart ya da göz yormayacak bir şekilde yapalım. Aksi takdirde ceza alabilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcı kısmını içeren bir screen paylaşabilir misin ?

Ekran kartı gözükmüyor. Nvıdıdanın resmi sitesinden yüklemeye çalıştığımda da gözükmüyor. Ne yapmalıyım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Son olarak bu fotoğrafları da yükledim. Belki gerekli olur diye. Çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı