Casper Nirvana F650 Insydeh2o rev 5.0 BIOS version 203 Advanced mode tuşu nedir?

e.n.e.s

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Aranızda bu bilgisayarı kullanan ya da InsydeH2O Rev 5.0 BIOS version 203 sürümü kullanan bilgisayarınızda Advanced moda nasıl giriyorsunuz? Hangi tuş kombinasyonları ile?
Sizin bilebileceğinizi düşünüyorum hocam. @Shimada Sensei
Bir de siz. @SypeR

Son düzenleme:
Bir de siz. @SypeR
Bu bilgisayara sahip değilim ama BIOS'a normal olarak giriş yaptığınız da Advanced kısmını görebilmelisiniz. En azından şu konuda gözüküyor.

Yok hocam ben şundan bahsetmiştim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@SypeR @Shimada Sensei

Son düzenleme:
Az önce bir sitede okuduğuma göre CTRL+F10 ve ardından CTRL+F11'e basıp BIOS'a girince de Advenced Moda girdiğini söylemiş. Ben bunu denedim bir gelişme oldu, normalde bilgisayar açılırken sol üstte beyaz bir çizgi yanıp söner biliyorsunuz, ben bu tuş kombinasyonlarını denediğimde sol üstteki o çizgi yeşil kısa bir çizgiye dönüşüyor. Bu tuşların Advenced Mode ile alakası olduğunu düşünüyorum. Bir de bu tuş kombinasyonlarını denedikten sonra Windows açılasıya kadar klavye çalışmıyor. Hala Advenced Moda giremedim ama.
Maalesef bilgim yok.
Bu konuda bilgili bir şahıs varsa etiketlerseniz sevinirim.
Şimdi baktım da o yeşil çizgi OpenCore Bootloader ile ilgiliymiş. İnternetten bakacağım tuş kombinasyonu kalmadı :(.

Son düzenleme:
Yok hocam ben şundan bahsetmiştim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@SypeR @Shimada Sensei
Buradaki tuş kombinasyonunu denediniz mi peki hiç? Birde farklı bir kombinasyon da mevcut olabilir. Ki bu menü komple BIOS üzerinden kaldırılmış bile olabilir.

Geri
Yukarı