Casper Nirvana F650 Performans Sorunu

Exinie

Kilopat
Merhabalar, Casper Nirvana F650 laptopum var 2018'in Aralık ayında aldım. Bilgisayar çok kasmaya başladı Rainbox Six Siege oynarken 60 - 70 FPS alıyordum şimdi 20 FPS ile oynuyorum. Ve eskisinden daha çok ısınıyor format attık, driver güncelledik ama düzelmedi ne olur yardım edin bilgisayar yeni ☹

İşlemci: İntel Core İ5-8250U 1.60 GHz 8 Çekirdek
İşlemci Ekran Kartı: İntel UHD Graphics 620
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 940MX 2GB GDDR5
RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan temizlemek lazim. Klasik dusuk kalite oyuncu laptobu problemi. Zamanla sogutma performansi duser, sistem isinir, termal throttling baslar ve FPS duser. Bir de U kodlu islemciler gaming laptop icin uygun degiller bana gore.

Merhabalar, Casper Nirvana F650 laptopum var 2018'in Aralık ayında aldım. Bilgisayar çok kasmaya başladı Rainbox Six Siege oynarken 60 - 70 FPS alıyordum şimdi 20 FPS ile oynuyorum. Ve eskisinden daha çok ısınıyor format attık, driver güncelledik ama düzelmedi ne olur yardım edin bilgisayar yeni ☹

İşlemci: İntel Core İ5-8250U 1.60 GHz 8 Çekirdek
İşlemci Ekran Kartı: İntel UHD Graphics 620
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 940MX 2GB GDDR5
RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz
aynı sorunu yaşıyorum çözümü bulabildinmi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı