Casper Nirvana F650 Performans Sorunu

Exinie

Kilopat
Merhabalar, Casper Nirvana F650 laptopum var 2018'in Aralık ayında aldım. Bilgisayar çok kasmaya başladı Rainbox Six Siege oynarken 60 - 70 FPS alıyordum şimdi 20 FPS ile oynuyorum. Ve eskisinden daha çok ısınıyor format attık, driver güncelledik ama düzelmedi ne olur yardım edin bilgisayar yeni ☹

İşlemci: İntel Core İ5-8250U 1.60 GHz 8 Çekirdek
İşlemci Ekran Kartı: İntel UHD Graphics 620
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 940MX 2GB GDDR5
RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Fan temizlemek lazim. Klasik dusuk kalite oyuncu laptobu problemi. Zamanla sogutma performansi duser, sistem isinir, termal throttling baslar ve FPS duser. Bir de U kodlu islemciler gaming laptop icin uygun degiller bana gore.

Merhabalar, Casper Nirvana F650 laptopum var 2018'in Aralık ayında aldım. Bilgisayar çok kasmaya başladı Rainbox Six Siege oynarken 60 - 70 FPS alıyordum şimdi 20 FPS ile oynuyorum. Ve eskisinden daha çok ısınıyor format attık, driver güncelledik ama düzelmedi ne olur yardım edin bilgisayar yeni ☹

İşlemci: İntel Core İ5-8250U 1.60 GHz 8 Çekirdek
İşlemci Ekran Kartı: İntel UHD Graphics 620
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 940MX 2GB GDDR5
RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz
aynı sorunu yaşıyorum çözümü bulabildinmi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı