Casper Nirvana F650 Windows 10'da renkler tersine dönüyor

Emre_sozlu

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Casper Nirvana F650 Gold laptop özellikleri:
  • Windows 10
  • 4 GB RAM
  • 1TB depolama
  • GeForce 940MX
  • Intel UHD Graphics 620
  • Intel i5 8250U

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Casper Nirvana F650 Gold laptop özellikleri:
  • Windows 10.
  • 4 GB RAM.
  • 1TB depolama.
  • GeForce 940MX.
  • Intel UHD Graphics 620.
  • Intel i5 8250U.

Hocam bir tuşa bastığınızda vb. mi böyle oluyor yoksa kendi kendine mi?

Hocam fareyi çıkartınca PC kendini yenileyince yaptığımda böyle oluyor yukarıdaki videoda CTRL Shift Windows b yaptım örnek olsun diye.

Hocam yaptığınız kombinasyon Windows 10'da sanırım grafik sürücüsünü yeniden başlatıyor. Windows 11'de ise sanırım bilgisayarı boş veya siyah ekrandan uyandırmaya yarıyor.

Hocam yaptığınız kombinasyon Windows 10'da sanırım grafik sürücüsünü yeniden başlatıyor. Windows 11'de ise sanırım bilgisayarı boş veya siyah ekrandan uyandırmaya yarıyor.
Hocam ben bunu zaten biliyorum eskiden çat diye yenilerken şimdi olmuyor bende bunun sorununu bulmaya çalışıyorum
@Recep Baltaş

Hocam ben bunu zaten biliyorum eskiden çat diye yenilerken şimdi olmuyor bende bunun sorununu bulmaya çalışıyorum.
@Recep Baltaş

Hocam bence normal, tekrar izledim ve ben pek bir sorun görmedim. Ben çok bilgili değilim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama yani bence normal ekran renk değiştiriyor çat diye olacak diye bir şey yok. Genelde çoğu ekran kapanır geri açılır, en azından benim gördüklerim öyle.

Hocam bence normal, tekrar izledim ve ben pek bir sorun görmedim. Ben çok bilgili değilim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama yani bence normal ekran renk değiştiriyor çat diye olacak diye bir şey yok. Genelde çoğu ekran kapanır geri açılır, en azından benim

Evet ama mouse çıkardığımda öyle oluyor, büyük ihtimal Windows'ta bir sorun var.
Windows'ta bir sorun varmış, ben zaten bilgisayara format atacaktım, bundan da kurtuldum. Yardım ettiğin için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı