Casper Nirvana F750 BIOS'u nasıl güncellenir?

Scitians

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, elimde F750 bir cihaz var. Aşağıya bilgileri bırakıyorum. Cihaz arkasında F750 yazmasına rağmen model numarasında F650 yazıyor. Bu neden oluyor? Daha önce anakart tamiri görmüş olabilir. Ve ben bu BIOS'u güncellemek istiyorum. BIOS ekranını geçmesi 30 saniye kadar sürüyor. Sonrasında bir problem yok SSD olmasından ötürü. Fakat BIOS ekranında UEFI dahi yok. Güncelleme konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    37,3 KB · Görüntüleme: 47
Destek sayfasında BIOS indirmesi görünmüyor.
Galiba servise çağırıp kendileri yapıyor.
Bios dosyası istedim gönderdiler fakat efi partition hatası veriyor programı çalıştırınca.

Hallettim konu kilitlenebilir. Bilgisayar MBR formatlandığı için EFİ ulaşamıyormuş program. MBR olarak yeniden formatlayıp deneyince oldu. Gerçi hala geç açılıyor ama olsun en azından artık mavi ekran yok.

Arkadaşlar merhabalar, elimde F750 bir cihaz var. Aşağıya bilgileri bırakıyorum. Cihaz arkasında F750 yazmasına rağmen model numarasında F650 yazıyor. Bu neden oluyor? Daha önce anakart tamiri görmüş olabilir. Ve ben bu BIOS'u güncellemek istiyorum. BIOS ekranını geçmesi 30 saniye kadar sürüyor. Sonrasında bir problem yok SSD olmasından ötürü. Fakat BIOS ekranında UEFI dahi yok. Güncelleme konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
knkm bana da yardım eder misin ya

bende de aynı sorun oldu maalesef yardım etme şansın var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı