Casper Nirvana GT 740M BF4 kaldırır mı?

eren6789

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Hangi birini anlatayım?
Merhaba arkadaşlar. Yeni sayılır aldığım bir laptop var. Özelliklerini kısaca yazacağım ve BF4ü rahatlıkla kaldırır mı diye sormak istiyorum. Call of duty advanced ware yükledim ayarlarını braz kıstım ufak tefek kasma yapıyor. Sizce bf4'ü online oynadıgımda kasıntı yapar mı? İşte aldığım laptopun özellikleri;

Casper Nirvana. Win 8
4.nesil
Intel R core i5-4210m CPU 2.60 GHz
4 GB RAM
64 Bit
2 GB nvıdıa gforce gt740 ekran kartı.

Kısacası cihaz bu. Arkadaşlar net fikri olanlardan yardım beklyorum eğer calıstırır rahatca oynarsın derseniz oyunu alıp online sekilde oynayacagım. Eger kasarsa falan bosa para vermek istemyorum haliyle anlarsınız. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırır oynatır, hem oynatır hemde ısınırsın. Doğalgazdan tasarruf.:)
Merhabalar abi.GTX 850M 128Bit 2gb ddr3 ile battlefield oynayabilirmiyim 1366x768 çözünürlükte ?

Gtx850m güncel oyunlar için gayet yeterli belirttiğiniz çözünürlükte gayet iyi performans verecektir. Mimarisi gereği diğer ekran kartlarına oranla daha az ısınır.

Konuyu açan benim cevaplar başkasına gidiyor. Lütfen başkasının konularına saygısızlık yapmayalım sorusu olan varsa yeni konu açsın o kadar basit. Bilen arkadaşlar zaten her daim yardımda.

Hayır neden bir insan bir konunun arasına kendi sorusunu sıkıştırır anlamakta güçlük çekiyoruz. Dolayısıyla üyeliğinizi de kuşkusuz siliyoruz.
Konuyu açan benim cevaplar başkasına gidiyor. Lütfen başkasının konularına saygısızlık yapmayalım sorusu olan varsa yeni konu açsın o kadar basit. Bilen arkadaşlar zaten her daim yardımda.
GT 740M oyunu asgari şartlarda oynatacaktır. Bir süre sonra kasmalar yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Casper PC'ler kendini pek soğutamıyor.

Hayır neden bir insan bir konunun arasına kendi sorusunu sıkıştırır anlamakta güçlük çekiyoruz. Dolayısıyla üyeliğinizi de kuşkusuz siliyoruz.

GT 740M oyunu asgari şartlarda oynatacaktır. Bir süre sonra kasmalar yaşamanız kaçınılmaz olabilir. Casper PC'ler kendini pek soğutamıyor.
Sanırım haklısınız hocam bir kaç oyunda bunun deneyimini yaşadım. Tahminimce desteklerse eğer GeForce Experience ile belki azaltma imkanı bulabilirim sanırım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı