Casper Nirvana hw 1 modeli nasıldır?

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Laptop aldım. Alındığından beri 1 hafta kullanılmış sadece 2012'nin laptopu format cdsine kadar duruyor 3 güne falan elimde olacak. Film, müzik ve sosyal medya haber için kullanacağım. İyi mi? 450 TL'ye aldım.

2DA2EACA-8D28-4D6C-AAA4-EB9F90CA9C87.png

C6D71BBD-7122-4017-B7E9-27EDED28C3F9.png

Özellikleri nedir?
Özellikler: - Pentium M 2.0 Ghz İşlemci - 2 GB DDR Ram - 80 GB HDD - 128 MB GeForce 6600 Go - DVD-Rom / CD RW Combo - 4xUSB / 1xFirewire - S-Video ve Harici Ekran Çıkışı - SD / MMC / MS Pro Kart Okuyucu - Bluetooth / Kızılötesi - Multimedya Tuşlar - Windows Media Center CD ve Tüm Driver CD'leri
Özellikleri nedir? İşlemci, RAM, disk?
Özellikler: - Pentium M 2.0 Ghz İşlemci - 2 GB DDR Ram - 80 GB HDD - 128 MB GeForce 6600 Go - DVD-Rom / CD RW Combo - 4xUSB / 1xFirewire - S-Video ve Harici Ekran Çıkışı - SD / MMC / MS Pro Kart Okuyucu - Bluetooth / Kızılötesi - Multimedya Tuşlar - Windows Media Center CD ve Tüm Driver CD'leri
Hocam Rami 4 GB yapın isterseniz SSD takin win 7veya Vista kurarsanız iyi bir filim bilgisayarı olur hatta belki 2000-2001 oyunlarından bazılarını oynayabilir
Bakalım biraz cebimi zorlayarak aldımdüşünücem ama.

Bakalım biraz cebimi zorlayarak aldımdüşünücem ama.
Hocam işlemci tek çekirdek RAM'de düşük. Video izlerken çok sıkıntı çıkarabilir, ben de kullanmıştım bir ara tek çekirdek mobil işlemci. 720P video izlerken kasmaması için 15-20 saniye beklemek gerekiyordu, birde video izlerken başka bir işlem yaptırtmayacak kadar kasıyordu.

Özellikler: - Pentium M 2.0 GHz işlemci - 2 GB DDR RAM - 80 GB HDD - 128 MB GeForce 6600 GO - DVD-ROM / CD RW Combo - 4xUSB / 1xFirewire - S-Video ve Harici Ekran Çıkışı - SD / MMC / MS Pro Kart Okuyucu - Bluetooth / Kızılötesi - Multimedya Tuşlar - Windows Media Center CD ve Tüm Driver CD'leri

Özellikler: - Pentium M 2.0 GHz işlemci - 2 GB DDR RAM - 80 GB HDD - 128 MB GeForce 6600 GO - DVD-ROM / CD RW Combo - 4xUSB / 1xFirewire - S-Video ve Harici Ekran Çıkışı - SD / MMC / MS Pro Kart Okuyucu - Bluetooth / Kızılötesi - Multimedya Tuşlar - Windows Media Center CD ve Tüm Driver CD'leri

Bakalım biraz cebimi zorlayarak aldımdüşüneceğim ama.

Bu bilgisayarla tost yaparsınız.

Hocam işlemci tek çekirdek RAM'de düşük. Video izlerken çok sıkıntı çıkarabilir, ben de kullanmıştım bir ara tek çekirdek mobil işlemci.
Bakalım gelmeden bilemeyiz
Tam işlemci modeli nedir? Bir sürü m serisi işlemci var.

RAM DDR3 mü yoksa DDR 2 mi?

Anakart? SATA versiyonu?
O kadar bilmiyorum
Bu bilgisayarla tost yaparsınız.
Zaten tost makinesi zamanından kalmış ne bekliyon 2012 bilgisayarından 🤣

Geri
Yukarı