Casper Nirvana Kasaya R7 265 Ekran Kartı Sığar mı?

Dobroski

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Stajyer
Merhaba arkadaşlar, anakartıma uyuyor ekran kartı fakat kasaya sığmama gibi problem yaşar mıyım sizce?

Kasa ;

kasa.jpg

Yeni Ekran Kartımın Özellikleri ;

Powercolor R7 265 TurboDuo GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Yönetim Kurulu Boyutları : 198mmx112x38mm

yeni.png

Eski Ekran Kartımın Özellikleri ;

Boyutlar ve Ağırlık :
Derinlik: 6.1 in
Yükseklik: 2.7 in

eski.png

Kasa içi görüntüler ;

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o işlemci soğutucusunu acil temizleyin, nefes aldığını sanmıyorum işlemcinin.
Sorunuza gelecek olursak, evet, R7 265 sığar o kasaya. Fotoğrafları attığınız iyi olmuş. :) Fakat bileşenlerin uzun ömürlü olması için kasanın iyi hava aldığından lütfen emin olun.
İyi günler.

O kasada fare yaşar yahu. Bence kasanızı bi oto yıkamaya götürün. Orada basınçlı hava ile bileşenlere zarar gelmeyecek şekilde iyice hava vurun. Kasayı ve o emektar soğutucuyu tozlardan arındırın. Temiz nemli bir bez ile kasayı silin. Hepsini söyledim artık bir zahmet lütfen. :):)

casper nirvana kasadaki herhangi birşeyi değiştirdiniz mi bendede aynı kasa var ekran kartı bakıyorum 500 1050 tl arası biz onu toplama almadık siz toplama mı aldınız toplama almadıysanız istediğiniz ekran kartını alacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı