Çözüldü Casper Nirvana NB 15.6 SSD Değişimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Poyraz1795

Centipat
Merhabalar, laptopuma SSD takmak istiyorum fakat pek bir bilgim yok ve SSD anakarta uyumlu mu değil mi bilmiyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütçenizi ve ihtiyaç duyduğunuz depolama alanını belirtirseniz uygun SSD önerisi gelecektir.
Merhaba, laptopuma SSD takmak istiyorum fakat pek bir bilgim yok ve SSD anakarta uyumlu mu değil mi bilmiyorum, teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bütçenizi ve ihtiyaç duyduğunuz depolama alanını belirtirseniz uygun SSD önerisi gelecektir.
Merhaba, laptopuma SSD takmak istiyorum fakat pek bir bilgim yok ve SSD anakarta uyumlu mu değil mi bilmiyorum, teşekkürler.

Çözüm
O bilgisayarda tek bir hard disk yuvası var diye biliyorum, alıcağınız herhangi bir sata ssd uyumlu şekilde çalışacaktır, ssd taktıktan sonra windows kurabilirsiniz.

240 GB yeterli olur diye düşünmekteyim önerir misiniz?

Son düzenleme:
240 GB yeterli olur diye düşünmekteyim önerir misiniz?

İlginiz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim, iyi günler.

Geri
Yukarı