Casper Nirvana NB14 RAM ve batarya değişimi için 1350 TL verilir mi?

simgebas

Decapat
Daha fazla  
Casper Nirvana NB14 cle bilgisayarım var. Bataryası çalışmıyor çoktandır. Ve RAM'i 2 GB. Tamir ettirmek istedim. RAM'i de yükselteyim. Casper yetkili servise bıraktım bilgisayarı.
Fakat; RAM için 900, batarya için 450₺ istediler. Toplam 1350₺.

Sizce çok mu fazla?
Dolandırılıyor muyum?
Bu bilgisayar işlerinden çok fazla anlamıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Casper Nirvana NB14 cle bilgisayarım var. Bataryası çalışmıyor çoktandır. Ve RAM'i 2 GB. Tamir ettirmek istedim. RAM'i de yükselteyim. Casper yetkili servise bıraktım bilgisayarı.

Sizce çok mu fazla?
Dolandırılıyor muyum?
ramler kaç gb? ve kaç mhz ram değişimi çok basit bir işlem ramin boyutuna göre fiyatın çok fazla olup olmadığını söyleyebiliriz kısaca fiyat boyutuna ve mhz'ine bakıyor.

Sizce çok mu fazla?
Dolandırılıyor muyum?

Merhaba hocam, varsa tanıdık bir arkadaşınız bu işlerden anlayan RAM'i 2. el bataryayı da sıfır internetten alsın değiştirsin muhtemelen yarı fiyatına halledersiniz.

adama ramler kaç ddr ve kaç mhz diye sorabilir misin
Şimdi aradım. Siz diyince. Değiştirmeyin dedim. İçeride bilgisayarla ilgilenen adamlar, 1 ay sonra sıkıntı çıkar, değiştirelim demişler. Öyle diyince tamam demek durumunda kaldım. Ne yapacağım bilmiyorum

DDR3 8GB için pahalı o fiyat.
İşte yapmamız lazım falan dediler. Tamam demek durumunda kaldım şimdi

Geri
Yukarı