Casper Nirvana S500.1021-8U50F-G-F laptop nasıldır?

GorkemTR45

Decapat
Daha fazla  

Şöyle bir bilgisayar buldum oyun performansını merak ediyorum. Orada çalışan adam yağ gibi akar dedi ama profesyonellere de sormak istiyorum.
Oynayacağım oyunlar da GTA V falan değil Minecraft Valorant vs.
Oynatır ama Casper a hiçbir şekilde güven olmaz.

Şöyle bir bilgisayar buldum oyun performansını merak ediyorum. Orada çalışan adam yağ gibi akar dedi ama profesyonellere de sormak istiyorum.
Minecraft'ı rahat oynatır. Valorant'ta ise 60 fps yani Hz'in kadar alırsın. Alırken ekran kartının Nvidia olmasına dikkat ve en az 8 gb ram'li almanı öneririm.

Hocam aynı bilgisayar yeni çıktığında almıştım 4800 TL'ye 1.5 yıl önce şu an hala duruyor ısınma sorunu var hocam bende Valorant ve Minecraft oynatır orta ayarlarda kasmaz fakat dediğim gibi aşırı ısınıyor ben klavye tuşlarına dokunamiyordum o derece iş laptopu olduğundan dolayı ben 16 GB MX230 2 GB ekran kartli modelini almıştım

Minecraft'ı rahat oynatır. Valorant'ta ise 60 fps yani Hz'in kadar alırsın. Alırken ekran kartının Nvidia olmasına dikkat ve en az 8 gb ram'li almanı öneririm.
Nvidia GeForce MX230 ekran kartı iyi mi ben o kadar pozitif yorumlar görmedim ama herkes "GTA IV gibi performans özürlü oyunu 60 FPS oynatırsa GTA V de akar" diyor diğer konularda.
Arkadaşın dediği gibi 60Hz olduğu için 60FPS alıyoruz sabit
Benim için zaten 60 FPS sabit alması önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı