Casper Nirvana S500 Windows 7 nasıl yapılır?

Xerath Main

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
İyi günler, Casper Nirvana S500 kullanıyorum, Windows 10 olarak aldım ve bazı oyunlarda arkada ekstra program çalıştırdığımda kasma oluyor, bilgisayarımı Windows 7 yapmak istiyorum. 2020 Kasım'da aldım içindeki parçalar ise şöyle;
Intel Core i7 10510-U
MX230 2 GB
8 GB RAM
500 GB SSD
Windows 7 yapmam için yardımcı olur musunuz?

İyi günler, Casper Nirvana S500 kullanıyorum, Windows 10 olarak aldım ve bazı oyunlarda arkada ekstra program çalıştırdığımda kasma oluyor, bilgisayarımı Windows 7 yapmak istiyorum. 2020 Kasım'da aldım içindeki parçalar ise şöyle;
Intel Core i7 10510-U
MX230 2 GB
8 GB RAM
500 GB SSD

10 nesil PC'ye kursan bile sürücü sorunları çıkabilir.

Intel Core i7 10510-U
MX230 2 GB
8 GB RAM
500 GB SSD
Windows 7 değil de 8.1 kurmayı hiç düşündünüz mü?

Windows 7 değil de 8.1 kurmayı hiç düşündünüz mü?

Hiç düşünmedim, benim Windowss 7 ile çok güzel anılarım oldu ve 12 yıllık bilgisayarımın ilk işletim sistemi Windows 7.Eski bilgisayarımı Windows 8.1 ve Windows 10 yaptım fakat Windows 7'nin performansını ve güzelliğini hiçbiri vermiyordu. Gerçekten hasretim ve oynadığım oyunlar şöyle; Grand Theft Auto V League of Legends Rocket League Valorant Euro Truck Simulator 2.Bunlardan başka oyun oynamıyorum.

O zaman ESU bypass yaparak Windows 7 Professional kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı