Casper Nirvana S500 Windows 7 yapılır mı?

Xerath Main

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
MX230
İşlemci
İntel Core İ7 10510-U
İyi günler, daha önce bu konuyu açmıştım fakat yeterli cevap alamadım. Windows 7 Ultimate ISO dosyamı yükledim, fakat geçmeli miyim bilmiyorum. Emin olmak için size sorayım esu bypass vesaire yapsam birkaç yıl idare eder mi? Windows 10 gerçekten çok kötü Linux'a geçsem bile oynadığım oyunları desteklemediği için sıkıntı yaşarım. Windows 10 gerçekten bana göre rezalet bir işletim sistemi Windows 7 benim emektarımda yüklüydü 2010 bilgisayarda 4 GB ekran kartı vardı ve hala oyun oynatıyor oda ayrı konu :D ama gerçekten Windows 7 hoş ve performans açısından da öyle fakat driver bulmakta veya kurmakta sorun yaşar mıyım? Sistem özelliklerim şöyle;

Casper Nirvana S500 NB
MX230 2 GB
Intel Core i7 10510-U
480 GB SSD

Sistem bu yardımlarınızı bekliyorum. Ha unutmuşum söyleyeyim USB belleğim yok USB bellek olmadan nasıl Windows 10'dan Windows 7'ye geçerim bir de Windows 10'daki ürün anahtarım gider mi?

Güncel driver bulamazsın. Windows 7 desteği tamamen bitti hala Windows 7 kullanmak için uğraşıyorsunuz. Oyunlar da daha iyi performans alabilmek için Windows 7 kurmak ile uğraşmayın. Windows 10'nuzu optimize edin daha iyi.

Windows 10 kötü mü?
Kardeş sen ne dediğini biliyon mu.
Gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi. Windows 10'dur.

Sistemin Windows 10 için gayet iyi ayrıca SSD kullanıyosun kötü olamaz, Windows 7 desteği artık tamamen bitti Chrome bile artık güncelleme vermiyor Windows 7'ye.

Geri
Yukarı