Casper Nirvana TW8 kasma sorunu

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Bende Casper Nirvana Notebook TW8 model var. İntel Core 2 Duo P8700 2.53 GHz İşlemci, Nvidia GT130M ekran kartı var. Eskiden kasmayan oyunlar kasıyor bir süredir. Ben de Logitech N200 soğutucu aldım ama işe yaramadı. Zaten ekran kartı falan da kötü.

Casper... GT 310M...Isınma... Bunların hepsi tanıdık şeyler. GT 310M dünyanın en yavaş ekran kartlarından biri. Berbat ötesi bir kart. Bu sistemden zaten performans bekleme. Casper da ucuz etin yahnisi zaten. Kesinlikle uzak durulması gereken bir marka. Kısacası bu sistemden hayır gelmez artık. Kur Windows 8'i ve internet bilgisayarı olarak kullan...

Ben kendi TW8 bilgisayarıma kötü diyordum ama daha kötüsü de varmış. :) Muhtemelen Casper' ın sürdüğü adi termal macun kurumuştur ve fan tozlanmıştır. Termal macunu yenileyip tozları temizlerseniz ve BIOS güncelleyip Windows 8 64 Bit kurarsanız takılmalar ortadan kalkacaktır. Zira bu takılmalar tamamen ısınma kaynaklı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı