Casper Nirvana X400.1155-8V00t-g-F vs Acer Aspire 3 A315-58G-5839 vs Acer Aspire 3 A315-24P-r1x3 not

Bütçe
10000
AMD'nin yeni nesil U serisi laptopları var. Onların pil ömrü güzel oluyor. Bende 5700U laptop var. Yaklaşık 6-7 saat ekran süresi alıyorum. Valorant, Risk of Rain 2, CS-GO gibi oyunları da oynayabiliyorum. Tabii sen 6000 serisine bakabilirsin.
Arkadaşın bütçesinde böyle ürün bulmak zor, tavsiyem benim attığım Huawei.

Bana birisi bi laptop önerdi
Bunları önerdi kendisi'de hp alacakmış

@Lee Yubin

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizin önerdiğinizmi iyi yoksa bu önerimi daha iyi ?
Daha iyi bir başka seçenek varmıdır ?

Bana birisi bi laptop önerdi
Bunları önerdi kendisi'de hp alacakmış

@Lee Yubin

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizin önerdiğinizmi iyi yoksa bu önerimi daha iyi ?
Daha iyi bir başka seçenek varmıdır ?
Batarya konusunda HP modeli için bir şey diyemem, ancak Huawei modeli kullanan çok tanıdığım var 8 saat pil süresi alanlar var ortalama 7 saat diyorlar. HP işlemci olarak üzmez, ancak dediğim gibi net bir şey demek zor.

Huawei daha premium bir model ama intel'in 11. nesil işlemcilerini pek sevemiyorum. Ki zaten sevilecek bi tarafları da yok gibi. Biraz fazla ısınıyorlar. Ama oyunlar için MX350 içeren laptop daha iyi performans verir.
Aynı düşüncedeyim hocam, arkadaşın bütçesinde pili uzun giden ve performanslı model bulmak çok zor. Pil gücü çok önemli ise Huawei den şaşmamalı, aksi durumda dediğiniz gibi bir tercih yapabilir.

Ben ikisini 1-1 vs yaptırdım tüm özelliklerini kafamda belli internet Sitelerin'de bunca filtre Sonucun'da en iyisi bu laptopu almak.

Sağ olun teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı