Casper Notebook BIOS güncelleme

forever0909

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
💻 Intel Core i3 12100F / ASUS Gaming RX 6500 XT / 16 GB 3200 DDR4 / Kioxia 500 SSD / ASUS Prime H610M-K / ACER 27"
Arkadaşlar BIOS dosyalarını Casper'dan istedim, gönderdiler. Yardım ederseniz güncelleyelim.

BIOS DOSYALARI

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , Rufus programı ile dos modunda açmak için bir flash disk hazırlayacaksınız.
Ardından bu bios dosyalarını flash diskinizin ana dizinine atacaksınız.
Bilgisayarınızı flash disk ile boot ederek açacaksınız.Gelen dos ekranında casper.bat dosyasını çalıştırarak bios güncellemesini yapabilirsiniz.

Merhaba , Rufus programı ile dos modunda açmak için bir flash disk hazırlayacaksınız.
Ardından bu bios dosyalarını flash diskinizin ana dizinine atacaksınız.
Bilgisayarınızı flash disk ile boot ederek açacaksınız.Gelen dos ekranında casper.bat dosyasını çalıştırarak bios güncellemesini yapabilirsiniz.
Merhaba, daha detaylı yardımcı olabilir misiniz? Daha önce hiç yapmadım tüm detayları lazım işlemin :)

Dosya Ekleri

• aaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaa.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 455
Güncel mi? O zaman hiç güncelleme gelmemiş mi? o tarih zaten bilgisayarın çıktığı tarih ve benim aldığım tarih hemen hemen 2013... Şu ankiyle aynı mı :)
Bende baktım şimdi aynıymış.. çok garip yanlış mı attılar acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı