Casper notebook için BIOS güncellemesi

tozkan

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekteki bilgiler BIOS bilgilerimdir. Sürüm gördüğünüz gibi bayağı eski olduğu için güncellemek istiyorum. İnternette uzun süre araştırmama rağmen bu bilgilere ait son güncellemeyi bulamadım. Bilen bulabilen arkadaşlar bir el atarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Adsız.png

Merhabalar. Ekteki bilgiler BIOS bilgilerimdir. Sürüm gördüğünüz gibi bayağı eski olduğu için güncellemek istiyorum. İnternette uzun süre araştırmama rağmen bu bilgilere ait son güncellemeyi bulamadım. Bilen bulabilen arkadaşlar bir el atarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 971669
Bios güncellemesi niye yapıyosunki zaten uefi desteği var bende uefi desteği yok :(

Sistemden kaynaklı düşündüğüm birkaç problem var. Her şeyi güncellememe rağmen sorunu çözemedim güncellemediğim bir BIOS kaldı sürümü de eski olduğu için belki birkaç üst versiyonu bulabilirim diye düşündüm.

BIOS güncellemesi niye yapıyosunki zaten UEFI desteği var bende UEFI desteği yok :(

Casper bios güncellemesini internette paylaşmaz [email protected] eposta adresine model bilgini, neden güncellemek istediğini ve herhangi bir sorundan senin sorumlu olduğunu yazarak gönderebilirsin. 1 günde dönüş yaparlar ve son sürüm biosu verirler. Bu arada gmail değil outlook dan göndermen lazım mailini yoksa vermiyorlar verdikten sonrada kurması ayrı bir dert Casper pişmanlıktır iyi günler :)

Casper Nirvana CSY-4200-8N45A-S
O zaman bilgisayar isminin tam ismini dermisin (özellikleri yok!)
Casper BIOS güncellemesini internette paylaşmaz [email protected] e-posta adresine model bilgini, neden güncellemek istediğini ve herhangi bir sorundan senin sorumlu olduğunu yazarak gönderebilirsin. 1 günde dönüş yaparlar ve son sürüm BIOS'u verirler. Bu arada Gmail değil Outlook'dan göndermen lazım mailini yoksa vermiyorlar verdikten sonrada kurması ayrı bir dert Casper pişmanlıktır iyi günler :)

Teşekkür ediyorum iletişime geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı