Casper notebook'a görüntü gelmiyor

sonicqwer

Hectopat
Daha fazla  
Beyler ben laptop aldım. Casper cn markalı. Ben şimdi windows 8'i begenmedim ve bios ayarlarına girip windows 8 i kaldırcaktım. Çünkü biosa virüs gibi bulaşmış bu windows 8. Herneyse windows 7 yapmaya çalışıcaktım. Ben bios'a girdiğimde(uefı bellenim ayarları)yanlışlıkla bir şeyleri iptal ettim. F10 basıp kaydettiğimde ekran yok oldu. Elektrik gidio notbooka ama ekran yok beyler. Ne yapacağım ben şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios dan işletim sistemi kaldırılıp değiştiriliyor mu? Tamamen saçmalık yapmışsın.
Benim bildiğim kurulum ekranından hangi Windows kuruluysa biçimlendirip baştan hangisini istiyorsan temiz kurulum yaparsın.
Garantisi varsa servise gönder bizim yapacak bir şeyimiz yok. Amatör kullanıcı ve Casper çok güzel bulmuşsunuz birbirinizi.

Biosa virüs girme gibi bir şey olamaz, hele hele Windows 8 virüsü diye bir şeyi ilk senden duydum ve çok saçma. Sen bilmeden kendi elinle bios ayarlarını bozmuşsun mutlaka. Cihazı prizden çek, bataryasını çıkar ve bios pilini çıkar ve 5 dakika sonra tak, sorun düzelmez ise servise gidecek ve yeni bios kurdutracaksın ki buda sana bir 200 tl ye patlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı