Casper NSH.4790-8T95A-W nasıl?

Ekran kartı normal GTX760. Kendim gözlerimle Pendik vatanda gördüm. Yani ekran kartı üzerinde durmanız yerine biraz araştırırsanız daha iyi olur. Bence o paraya daha iyileri toplanır.

Benim ilk kullandığım pc casper idi, her oyunu rahatlikla açıyordu üstelik oyun pcsi olmamasina rağmen. Yönetmen olması önem ifade etmez o da insan başbakan değil ya. Bana recep abi ulaşırsa da sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
@enPravda Türkçe kurallarına uymuyorsunuz. Ceza alırsınız. Her oyunu benim GT620M Ekran kartımda açıyor. Ama oyunları düşük ayarlarda 1280x720P çözünürlükte (yeni oyunlar) 30 FPS bazı oyunlarda geçiyor yada geçmiyor. Kartın oyunu açması kasma yapmayacağı veya güzel grafiklerde oynayabileceğim anlamına gelmiyor.

Benim ilk kullandığım pc casper idi, her oyunu rahatlikla açıyordu üstelik oyun pcsi olmamasina rağmen. Yönetmen olması önem ifade etmez o da insan başbakan değil ya. Bana recep abi ulaşırsa da sevinirim.
Recep Bey sana ulaşsada bizden farklı birşey söylemeyecek. Kendiside 1-2 videoda Casper'ın ''çöp'' olduğundan bahsetmişti. Tekrar söylüyorum toplama bilgisayar her zaman daha performanslı olur.

Arkadaş bende Casper Nirvana NOK.4590-8T95A-W var. 2 yıldır çekmediğim sıkıntısı kalmadı. Oyunlara girdiğinde kasadan bir cızırtı ses ev inliyordu. 3 defa servise gitti yine düzelmedi. En sonunda gittim Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim anca o zaman yenisini yolladılar. Ama bunla da bitmedi şimdi yeni pc nin kasasından cırcır böceği sesi gibi bir ses geliyor çıldırtıyor beni. En sonunda kaldırıp atıcam pencereden o olacak valla az kaldı. Naçizane fikrim, tavsiyem sakın bulaşma.
Saygılar...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı