Casper PC açılmıyor

Burak642

Centipat
Casper marka Win8.1 laptopum dünden beri siyah ekran veriyor başlangıçta Casper yazsu geldikten sonra mavi ekran verip yeniden başlatınca otomatik onarıma geçmeye çalışıyor fakat siyah ekranda kalıyor güvenli moda giremiyorum, sadece BIOS'a girebiliyorum. USB'den format atmayı denediysem de yine siyah ekrandan çıkmıyor. CTRL alt delete vs çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

HDD'den bir sıkıntı olabilir. HDD'yi çıkartın ve bir de öyle deneyin.

BIOS ayarlarınızı sıfırlayın USB içerisindeki işletim sisteminin doğru yazıldığına emin olduktan sonra şarja takılı vaziyette tekrardan format atmayı deneyiniz...

BIOS ayarlarınızı sıfırlayın USB içerisindeki işletim sisteminin doğru yazıldığına emin olduktan sonra şarja takılı vaziyette tekrardan format atmayı deneyiniz...

Dediğinizi yaptım BIOS ayarlarımı sıfırladım, USB içerisindeki de çalışıyor çünkü daha önce de ondan formatlamıştım ama dediğim gibi sorun zaten format ve onarım ekranının gelmemesi yine de teşekkür ederim.
HDD'den bir sıkıntı olabilir. HDD'yi çıkartın ve bir de öyle deneyin.

Denedim ama maalesef 10-15 farklı vida ucu denememe rağmen çıkmadılar. Çıkaramadım HDD'yi maalesef. Teşekkürler
@temel52 kusura bakma 2016 yılında bu nickte biri bu sorundan bahsetmiş de sensen çözebildin mi diye sorucaktım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı