Çözüm Casper Phoenix Technologies BIOS Güncellemesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Tek başına bir şey değiştiğini söyleyemem. Bu işlemi yapmadan 1 ay önce SSD ve ekstra RAM taktığım için bilgisayarca ciddi bir performans artışı oldu. BIOS güncellemesinin sunduğu bir avantaj varsa da, bu güncellemelerimden dolayı gözümden kaçmıştır. Zaten sonrasında PC'i yeğenime verip, yeni laptop aldım.
Hocam çok teşekkür ederim ben bir üstünden geçmek istiyorum benim bios Phoenix Technologies Ltd 1.00.00.CA 08/24/2013 bana casper dosyaları atacak ben onu flash atıcam bilgisayarı kapatı flash taktıktan sonra ctrl artı home basıcam bir süre sonra bilgisayar kapanacak tekrar açtığımda bios güncellenecek bu mudur

Hocam çok teşekkür ederim ben bir üstünden geçmek istiyorum benim bios Phoenix Technologies Ltd 1.00.00.CA 08/24/2013 bana casper dosyaları atacak ben onu flash atıcam bilgisayarı kapatı flash taktıktan sonra ctrl artı home basıcam bir süre sonra bilgisayar kapanacak tekrar açtığımda bios güncellenecek bu mudur
Evet, bu şekilde güncelleyebilirsin.

Hocam yardım edin ben BIOS'u bulamıyorum
RAM 3.25 gösteriyor.
BIOS düşureceğim

İnternette zaten Casper marka laptopların bios dosyaları yok. Bilgisayar seri numarası ile destek mailinden talep etmeniz lazım.

İnternette zaten Casper marka laptopların bios dosyaları yok. Bilgisayar seri numarası ile destek mailinden talep etmeniz lazım.
Ama benimki kasa pc
Ve marka belli değil hepsi ayri marka ekran karti falan anakart Foxconn D2610 A10 GS1 bulabilirseniz atmanizi rica ediyorum.
Hocam vallahi billahi bıktım ben yardım ariyorum.

Dosya Ekleri

• 20220301_200632.jpg
    20220301_200632.jpg
    397,7 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Geri
Yukarı