Casper Via 14a Yanlış ROM Yükledikten Sonra Açılmıyor

many200

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Casper Via 14a tabletim var, ona yanlış ROM'u yükledim ve şimdi açılmıyor. İnternette araştırdım biraz, düzeltebilirmişim ama tam olarak anlamadım. PC'ye bağlayınca Mh6-Chıp diye donanım buluyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Kart okuyucu alıp SDCard'ı PC'ye taksam FAT32 yapıp içine ROM falan atsam, sonra SDCard'ı tablete taksam olur mu bir de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu dene olacaktır. FAT32 yapmana gerek yok indirdiğin ROM dosyasının recovery mod olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan cihaz modelini seçip gerekli yazılım ve rehberleri indirebiliyorsun:

yazilim-ve-surucu-arama

SD karttan yüklenebilecek ROM da var ama nasıl yükleneceğine dair bilgi koymaya gerek duymamış Casper. Müşterilerine süpriz yaşatmayı seven bir firma anlaşılan :)

Casper pişmanlıktır.

Tmm Ama Asıl Soru O Deil Ben Tabletimi Nasıl Kurtarabilirm ? Pc'ye Bağlıyorum M6-Chıp Diyo Ama Driver'ı Yüklü Deil Ve İnternette ben bulamadım . Ekrana Hiç Bişey Gelmiyo Tabletin Normaldede Sağda Solda Işığı Yanmaz Yok Yani Tek Çalıştığına Dair Bilgim Pc'ye Bağlıyorum M6-Chıp Çıkıyo Ne Olduğunuda Bilmiyorum Lütfen Bi Yol Gösterin :(

Ve Recep Abi Kurulumunu İndirdiğin Rar'ın İçinde Pdf İle Yüklenmiş Oluyo :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı