Casper VIA E2 çalışmıyor

Captan.Max

Picopat
Yer
Turkey/İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

Cihazım hiçbir şekilde tepki vermiyor. Şarja takarken dolmuyor ve ışık yanmıyor. Açma tuşuna bastığımda hiçbir tepki almıyorum. Telefoncuya götürdüm ve şarj soketini değiştirdi. Ancak, değiştirdikten kısa bir süre sonra telefon tekrar kapanmış. Cihazın eski parçaları bulunamıyor ve %50 olur ya da olmaz dedi. Cihaz darbe veya sıvı teması almadı, sadece şarja taktığımda aniden kapandı. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nand yanmış olabilir. Aynı şey yıllar önce Huawei telefonumjzda başımkza gelmişti.

Hocam düzeltmenin yolu yok mu teknik servise götürmeden.

Babam telefonu servise götürdüğünde 6 ay garanti veremedikleri için tamir etmemişlerdi. Aynı durum büyük ihtimal size de olacak.

Babam telefonu servise götürdüğünde 6 ay garanti veremedikleri için tamir etmemişlerdi. Aynı durum büyük ihtimal size de olacak.

Cihazı şu an şarja taktım ışığı yandı fakat hala hiçbir tehki yok tepki verse factory reset atacağım ama vermiyor cihaz donanımsal olarak sorunlu bana kalırsa zaten video izlerken yeşil ekran yapıyordu izlenmiyordu cihaz çöp oldu bir umut kurtarırsam 2. telefon olarak kullanmayı düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı