Casper VIA A1 telefonda kamera çalışmıyor

devaaaa

Yoctopat
Daha fazla  
2018 yilinjn basinda Casper VIA A1 model telefon aldim, kamerasi uzun suredir calismiyor kamera uygulamasini actigimda kamera simdi kullanilamiyor telefonunuzu yeniden baslatmasiniz onerilir diye bir mesaj aliyorum. Hard reset attim veri temizledim her şeyi denedim duzelmedi. Çözümü nedir?

2018 yilinjn basinda Casper VIA A1 model telefon aldim, kamerasi uzun suredir calismiyor kamera uygulamasini actigimda kamera simdi kullanilamiyor telefonunuzu yeniden baslatmasiniz onerilir diye bir mesaj aliyorum. Hard reset attim veri temizledim her şeyi denedim duzelmedi. Çözümü nedir?

Casper kullanabileceğiniz en sıkıntılı marka. Yazılımsal bir sorun. Servise gönderin.

2018 yılında alınan telefonun bence garantisi yoktur, ki arkadaş garantisi olsa gönderirdi. Çözüm olarak bir şey arıyoruz burada.

Çözüm olarak yazılım bilgisi varsa kendi yapacaktır zaten. Yoksa daha fazla kurcalamasına gerek yok. Belki sadece kamera arızasından anakart yakan kişiler geldi servisime.

Çözüm olarak yazılım bilgisi varsa kendi yapacaktır zaten. Yoksa daha fazla kurcalamasına gerek yok. Belki sadece kamera arızasından anakart yakan kişiler geldi servisime.

Yazılım bilgisi gerektiren çözüm sunmadım, uzatmaya gerek yok. Çözüm aranıyor ve çözüm olmayan mesaj atmanıza gerek yok.

OpenCamera indirip deneyin.
Screenshot_20220810-142226.png

Geri
Yukarı