Casper VIA P3 alınır mı?

orhnakaydin

Centipat
Selam arkadaşlar,

Bir süredir telefon almayı düşünüyorum. Telefonda aradığım özellikler öncelikle kasmadan oyun oynayabileceğim, kamerasının çok muhteşem olmasa da fiyatına göre iyi olması (özellikle selfie kamerası iyi çeksin) tasarım olarak şık gözüken ve tüm bu özellikleri besleyerek tek şarjla uzun süre kullanım sağlayan dayanıklı pil gücü olan bir telefon.

Tüm bu kıstaslar doğrultusunda arayışlarımı sürdürdüm ve arkadaşımın da tavsiyesiyle son olarak yöneldiğim model Casper VIA P3 modeli oldu. Oyun konusunda arkadaşım övgüyle bahsediyor, camtasarımını da ben beğeniyordum zaten. 8 MP'lik de selfie kamerası var. 3000 MAh'lık da bataryası var ama işlemcisi pil dayanıklılığını arttırıcı özelliğe sahipmiş. En azından arkadaşım bu konudan da memnun.

Sizin konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir. Almadan önce en son buraya da sormak istedim.

Casper VIA P3 ile ilgili deneyim ve görüşlerinizi buradan paylaşırsanız sevinirim.

Sevgiler,

Dosya Ekleri

• casper via p3.jpg
    casper via p3.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videoya bakmanı öneririm:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerim Honor 10 Lite, Redmi Note 6 Pro veya Xiaomi Mi A3 olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı