Casper Via T4 tablet aldım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu gün Bimeks' den tablet aldık. Başlıkta yazdığım tableti aldık. Asus memo pad alacaktım ama özellik olarak bu tabletten düşük dediler. İntel işlemciliymiş. Sizce bu tablet nasıl şu anda bu tabletten yazıyorum kurallar için özür dilerim.:D

Olmadı bu. Ne özelliği olursa olsun o da bir Casper. Keşke ASUS Memo Pad alsaydın. Arkadaşımda o tablet vardı. Önce bozuk çıktı, 2 ay değiştirmek için uğraştılar. Şimdi tablet bilgisayar gibi ısınıyor.Hatta arkadaşım şarj seviyesinin -%20'ye kadar düştüğünü idda etmişti. İlk başta inanmadım ama kendi gözümle görünce çok şaşırdım.

Geçmiş olsun kardeşim, umarım sorun olmadan bir süre kullanabilirsin. Tabletlerinden de çok şikayetçi olan var.

Verebiliyorsan geri ver ve oradakilere güvenme kesinlikle hiç bir bilgileri yok yalan yanlış bilgi verip kazıklamaya çalışıyorlar. Asus falan al Casper kesinlikle alma. Geri ver bak yol yakınken dön.

Geçmiş olsun kardeşim, umarım sorun olmadan bir süre kullanabilirsin. Tabletlerinden de çok şikayetçi olan var.

Ben gayet memnunum açıkçası. Oyun hızı samsung'un tabletlerinin 3'ünü az bir farkla özellik olarak geçiyor. Asus memo pad i oyun olarak orada kimse tavsiye etmedi. Benimde aklımda o tablet vardı aslında.

Özellikler bakımından Casper hep böyle yapar. Kalite açısından sıkıntı yaşayacaksınız. O tableti kullananlar çok sorun yaşıyor. Hiçbir zaman özelliklerine bakıp tablet almayınız. Kalite çok önemlidir. Oradakiler neyle anlaşmalılarsa onu tavsiye edecektir. Satıcıların tuzağına düşmüşsünüz biraz da.

Sizin kararınız tabii. Kullanabilirsiniz, hayırlı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı